Szombat, 2024-04-20, 1:22 PM
Üdvözöllek Vendég | RSS
Fordító modul
Statisztika

Online összesen: 1
Vendégek: 1
Felhasználók: 0
Naptár
«  Április 2024  »
HKSzeCsPSzoV
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Belépés
Eddigi látogatóink

Internetes pénzkeresés

Tanácsok hyip oldalakhoz

  • Sose fektessünk be több pénzt, mint amennyit el merünk veszíteni!

    Talán magától értetődő és fölösleges tanács, de szerintem megéri leírva látni.

  • A pénzünket terítsük szét sok programba!

    A befektetéseink kockázatát szét tudjuk osztani, hogyha nem egy-két programba fektetünk nagyobb összegeket, hanem egyszerre sok programban is részt vennünk, de mindegyikben kisebb összegekkel. Így ha valamelyik programunk be is dől, a többiből származó nyereség pótolja a kiesett tőkénket. Persze minél több programba fektetünk pénzt, annál nagyobb a valószínűsége annak, hogy valamelyik programunk bedől, úgyhogy itt is meg kell találni az egyensúlyt.

  • Új program kiválasztásakor feltétlenül ellenőrizzük a monitorok jelentését!

    A monitorozó oldalak rendszeres  kikérésel ellenőrzik, hogy egy adott HYIP cég fizet-e. Mielőtt új programba fektetnénk a pénzünket, nézzük meg, hogy a programmal kapcsolatban mi a monitor oldalak álláspontja. Ne csak a státuszt nézzük meg, hanem lehetőleg keressünk olyan kifizetést (Last payout), amelyik az előző napra szól. Ha több monitor is azt állítja, hogy a cég nem fizet, akkor halasszuk el a befizetést, és inkább csak figyeljük a programot egy ideig.

  • Ne dőljünk be a napi 150%-os hozamok ígéretének!

    A napi 1-2% hozamot ajánló programok általában stabilan fenntarthatóak és relatíve biztonságosnak mondhatók. Napi 5% hozamig érdemes próbálgatni a programokat, sokszor sikerül több száz napig is üzemeltetni ilyen konstrukciókat. A napi 20-30% vagy efölötti hozamot ajánló programokat kezeljük szerencsejátékként.

  • Minél hamarabb vegyük ki a hozamainkat és a tőkét!

    Főleg olyan programoknál, amelyek részletekben adják vissza a tőkénket (a hozamainkkal együtt), érdemes minden lehetséges alkalommal kivenni a kapott összegeket, ugyanis ezzel csökkentjük a befektetésünk kockázatát. Ha például egy program 4 napig fizet 27%-ot naponta, és a második nap után bedől, akkor a korai kivétekkel visszakapjuk befektetésünk 54%-át.

  • Ne fektessünk be ezer dolláros nagyságrendű összegeket!

    Én a befektetéseim felső határát pár 100 dollárban húzom meg.

  • Ha egy program mindhárom nagy online bankot elfogadja, az jó jel.

    Ez a szabály egy picit bonyolultabb, mint ahogy azt első ránézésre gondolnánk. Ha egy induló HYIP mindhárom (vagy még több) nagy bankot elfogadja, az annak a jele, hogy rászánták a pénzt és az időt az integrációra, ami általában azt jelenti, hogy komoly szándék van a cég mögött. Azonban ha egy régóta működő HYIP hirtelen elkezd elfogadni addig nem támogatott fizetési módokat, az lehet annak a jele is, hogy bajban vannak és megpróbálnak gyorsan plusz tőkét szerezni, mielőtt bedőlne a program.

  • A hosszútávú programok általában stabilabbak, mint a rövidtávúak.

    A hosszabb lejáratú programok (szubjektív fogalom, de én kb. a négy hétnél hosszabb periódusú programokat sorolom ide) általában tovább fennmaradnak, azonban kisebb hozamot ígérnek, mint a rövidtávú (1-2 hét periódusú) programok.

  • A hirtelen túl jó ajánlat rossz előjel.

    Ha egy - eddig stabilan működő - HYIP hirtelen megjelenik egy kiugróan jónak tűnő akciós ajánlattal (pl. napi 20% haszon 1 nap után), az legtöbbször rossz előjel a programra nézve. Én ilyen esetekben inkább kiveszem a programban levő pénzem, és figyelem, hogy hogyan alakul a szóban forgó HYIP sorsa.

  • Az igényes megjelenés jó jel.

    Persze önmagában nem hordoz semmiféle garanciát, de hogyha egy HYIP pénzt fordít arra, hogy a weboldalukat igényesen megcsinálják, adnak ügyfélszolgálati elérhetőséget (akár még telefonszámot is), támogatják a titkosítást az oldalukon, ... az arra utaló jel, hogy van pénz a cég mögött és talán a programjuk is stabilan üzemel majd. Az is jó jel, ha egy HYIP reklámozza magát, hiszen ez azt jelenti, hogy van pénzük hirdetésre.

  • Teszteljünk kisebb összeggel!

    Utoljára hagytam egy olyan tanácsot, amely leginkább a HYIP befektetésekbe való belevágás előtt lehet hasznos. Az én javaslatom az, hogy mielőtt fejben eldöntenénk, hogy a HYIP befektetések szerintünk működnek-e vagy sem, próbáljuk ki a teljes folyamatot egy 200 dolláros teszt összeggel. Nézzünk ki magunknak 20 szimpatikus programot, és tegyünk mindegyikbe 10-10 dollárt. Kezeljük a befektetéseinket egy hónapig, és ezután nézzük meg, hogy mennyi hasznot termeltünk. Banki lekötés esetén legfeljebb 1% haszonra számíthatnánk (azaz 202 dollárra), ezt használhatjuk mércének.


Fontos figyelmeztetés!

A jelen honlap semmilyen formában nem tekintendő befektetési tanácsadásnak, vagy hozamgaranciának. A http://biztospenz.ucoz.com a különböző internetes programok, weboldalak használatának a leírását és a http://biztospenz.ucoz.com weboldal tulajdonosának az ezen programokkal kapcsolatos tapasztalait, véleményét tartalmazza, valamint az azokkal összefüggésben lévő híreket jeleníti meg. Az itt megjelenő internetes programok használatából eredő károkért, legyen az anyagi, vagy érzelmi vagy bármilyen más jellegű, a felelősség egyedül a felhasználót terheli!

Mielőtt internetes programokba befizetsz, győződj meg róla, hogy a befizetett pénz elvesztése nem veszélyezteti a megélhetésedet!

Nincs garancia a nyereségre!

Ha a fentiekkel nem értesz egyet, akkor NE használd a http://biztospenz.ucoz.com oldalt!